TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Geleceğin Yıldızlarına Büyük İlgi 14-04-2019
Geleceğin Yıldızlarına Büyük İlgi
Geri
İleri

TÜFAD U12 Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği, açılış töreniyle başladı. Antalya'da bu yıl 6. kez yapılan organizasyonda, TÜFAD'ın yeni maskotu "Golmen" de kamuoyuna tanıtıldı ve büyük ilgi gördü.

 Türk futboluna yurt çapında her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla katkı sağlayan, 22 bin 500 üyesi ile bu alandaki en büyük sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD), “Topun ve çocuğun olduğu her yerde TÜFAD olacaktır” ilkesini benimseyerek, altyapıya verdiği önemi göstermiştir.

            Bu amaç doğrultusunda, 6. kez düzenlenen TÜFAD U12 Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği, Antalya'da başladı. Açılış töreni öncesi, TÜFAD'ın 46 şubesinden U12 Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği'ne katılan genç sporcular sahada buluştu. Minik futbolcular, ilk gün penaltı atışları gerçekleştirdi ve farklı kentlerden gelen yaşıtlarıyla tanışma fırsatı buldu.

            Bir çok Basın ve Medya kurululuşları ile çok sayıda oyuncu izleme (Scout) ekplerinin de katıldığı açılış töreninde, TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, TÜFAD Genel Sekreteri Alaadin Naganlu ve TÜFAD Organizasyon Direktörü Derya Doğru, birer konuşma yaparak genç futbolcuları ve antrenörlere hoş geldiniz derken; TÜFAD'ın gençlere verdiği önemden ve Türk futbolu için yaptığı çalışmalardan bahsetti.

            Küçük sporcular, kendileri için hazırlanan sürpriz sonucunda çok mutlu oldu. TÜFAD'ın yeni maskotu "Golmen", sahneye çıkarak çocuklara renkli anlar yaşattı. Minikler, Golmen ile hatıra fotoğrafı çektirdi. TÜFAD U12 Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği, Pazar günü sabah ve öğleden sonra yapılacak maçlarla devam edecek. TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı da Pazar günü saat 10:30'da gerçekleştirilecek.
Okunma Sayısı: 2147

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.