TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği Sona Erdi 06-04-2016
Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği Sona Erdi
Geri
İleri
Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz " TÜFAD 2. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelen 32 takımımızdan oluşan 500 çocuğumuzla 3 gün boyunca gerek futbol şenliği,gerekse de birlikte geçirdikleri eğlencelerle amacına ulaşmış olarak ve çocuklarımızın mutlu görüntüleriyle sona erdi.
Bir çok profesyonel takımımızın scout ekiplerince de izlenen şenliğimizde yetenekli futbolcuların tespiti yapılarak Türk futboluna kazandırma yolunda ilk adımlar atılmış oldu.
Sueno hotel toplantı salonunda düzenlenen kapanış töreninde Genel Başkanımız İsmail Dilber, Onursal Başkanımız Özkan Sümer ve Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu yaptıkları konuşmalarda bu güzel ve anlamlı şenliğe  katılan tüm takımlarımıza, antrenörlerine ve ailerine teşekkür ettiler. Daha sonra şenlik sorumlusu Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Bülen Fil'in organizasyonunda tüm takımlarımız,antrenörleri,yöneticileri  ve şube başkanları sahneye davet edilerek madalya ve sertifikaları törenle takdim edildi. 
Bu etkinliğimizin başarıyla gerçekleşmesinde bizlere destek veren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına ,Manavgat Belediye Başkanlığına, Şube Başkanlarımıza ,sporcularımızın kulüplerine,ailerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.
TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 2184

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.