TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Geleceğin Yıldızları Açılışı Muhteşem Oldu 02-04-2015
Geleceğin Yıldızları Açılışı Muhteşem Oldu
Geri
İleri
50. yılımız etkinlikleri arasında önemli bir yeri olan 2002 doğumlular "TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" açılışı muhteşem oldu. yaklaşık 500 kişilik bir katılımla Antalya Side Sueno Hotelde gerçekleştirilen açılışta ,katılımcı 27 şubemizin sporcuları ,hocaları, yöneticileri ve bazı Şube Başkanları hazır bulundu.
Şenliğin açılış konuşmasını yapan Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu "Öncelikle etkiliğimizin baş aktörü olan çocuklarımıza hoş geldiniz diyerek sözlerime başlamak istiyorum.50. Yıl etkinlikleri içerisinde yer alan  Çocuk Futbolu ve  Grassroots projesi  kapsamında "50. Yılda 50 Bin Çocuk" sloganıyla hedeflediğimiz  50 bin çocuğumuza ulaşmak için şubelerimiz tarafından ülkemiz genelinde 2002 doğumlu çocuklarımız arasında futbol şenlikleri düzenlenerek seçmeler yapılmış ve bu seçmelerden seçilen sizler TÜFAD Karmalarını oluşturdunuz. Burada tam bir futbol şenliği olacak ve geleceğin yıldızları yeteneklerini ortaya koyacaklardır." dedi.  Naganlu sporculara hocalarına ve şube başkanlarımıza teşekkür ederek sözlerini tamamladı.
Daha sonra Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Bülent Fil tarafından organizasyonun teknik konuları katılımcılara aktarıldı. Takımlarımız tek,tek tanıtıldıktan sonra kürsüye çağrılan sporcular duygularını dile getirerek büyük alkış aldılar.
Açılışın tamamlanmasından sonra futbol sahalarına geçilerek ilk gün maçları başlatıldı. Şenlik 2-5 Nisan tarihleri arasında yapılıyor.

Şenliğe katılan takımlarımız ;  BURSA, DENİZLİ,MERSİN ,DİYARBAKIR,  RİZE  ,ANTALYA ,  ESKİŞEHİR , AFYON ,  UŞAK.  ANKARA, BALIKESİR, NEVŞEHİR, KASTAMONU, TRABZON,  ELAZIĞ,  KIRIKKALE,  GAZİANTEP,ALANYA,    KAHRAMANMARAŞ,  YALOVA ,KONYA , KIRKLARELİ, ADANA,KÜTAHYA,MUĞLA, VAN,SİVAS,




Okunma Sayısı: 3339

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ?



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.