TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Gaziantep'te Minikler Şenliği Sona Erdi 03-02-2018
Gaziantep
Geri
İleri

TÜFAD Genel Merkezinin Şubelerle birlikte büyük önem verdiği Genç yıldızlarımızın futbolumuza kazandırılmasın amaçlayan etkinlik ve şenliklerin geleneksel olan bir ayağı Gaziantep'te 10. defa gerçekleştirildi.

Gaziantep Şubemizin öncülüğünde düzenlenen "10.SANİ KONUKOĞLU MİNİKLER FUTBOL ŞENLİĞİ  GAZİLİK KUPASI " na 12 takım yaklaşık 150 sporcu ile katıldı. Çok güzel görüntülere sahne olan futbol şenliği veliler ve sporseverler tarafından  ilgiyle izlendi

Şenlik sonunda Şehitkamil Belediye Başkanı M.Rıdvan Fadıloğlu’nun da katıldığı törende, etkinliğe adı verilen ve  önemli destekler sağlayan SANKO Holding Yönetim kurulu Başkanı ve Gaziantep Sanayi  Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu adına hazırlanan plaketler takımlara takdim edildi, ayrıca kupa,madalya ve katılım belgeleri verildi.

10. defa gerçekleştirilen bu etkinlğe büyük destek veren başta Sayın Adil Sani Konukoğlu olmak üzere emeği geçen tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi


 

 
Okunma Sayısı: 202

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 

Antrenör Lisans Kursu Başvuruları Sona Erdi

 
TFF.ORG üzerinden 26 Eylül 2014 tarihinde başlayan antrenör lisans kursları başvuruları, 20 Ekim 2014 günü saat 17.00 itibarı ile sona erdi.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.