TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Futbol Terörünü Kınıyoruz 06-02-2017
Futbol Terörünü Kınıyoruz
Geri
İleri
Bu hafta sonu oynanan Beşiktaş- Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası ve Spor Toto 3.lig 3 grupta  Adapazarı'nda oynanan Sakaryaspor- Afjet Afyonspor müsabakaları sonunda futbol oyununda görmek ve yaşamak istemediğimiz çok üzücü olaylar meydana gelmiştir. 
Beşiktaş- Fenerbahçe maçı bitiminde Fenerbahçe Spor Kulubü Menajeri Hasan Çetinkaya'nın başına tribünlerden atılan sert bir cisimin isabet etmesi sonucu Başı kanlar içinde kalan Çetinkaya'ya stat içinde tedavi uygulandı.
 Adapazarında ise Sakaryaspor - Afjet Afyonspor müsabakası sonrası Afyonkarahisar'a dönen Afjet Afyonspor kafilesinin bulunduğu otobüse D-650 Karayolu  Geyve  Karaçam Mahallesi'nde bekleyen bir grup parke taşlarıyla saldırıda bulundu.
Parke taşı otobüsün ön camından girerek aracın önünde oturan 37 yaşındaki Afjet Afyonspor Sportif Direktörü TÜFAD Denizli Şubesi Üyemiz  İbrahim Çelik'in alnına isabet etti. Olaydan sonra 112 Acil ambulansı ile önce  Adapazarı'na Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesi'ne getirilen  İbrahim Çelik'in daha sonra  Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiği, parke taşının alnına isabet etmesi sonucu alnında çökme olan Çelik'in ameliyata alınacağı belirtildi.
Fenerbahçe Spor Kulübü menajeri Hasan Çetinkaya ve Afjet Afyonspor Kulübü Sportif Direktörü İbrahim Çelik'e ve Kulüplerine  geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu çirkin olayları sebebiyet veren futbol teröristlerini şiddetle kınıyoruz.
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 1561

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.