TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Futbol Şölenimiz Başlıyor 30-03-2017
Futbol Şölenimiz Başlıyor
Geri
İleri
Genel Merkezimiz tarafından geleneksel hale getirilen Olgunlar Futbol Turnuvası ve Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliğimiz başlıyor. Antalya-Side Sueno Hotel futbol sahalarında İlk olarak 3-6 Nisan tarihleri arasında şubelerimiz arası dayanışma,tanışma,dostluk,birlik ve beraberlik amacı taşıyan,29 Şubemizin katılacağı 40 yaş ve üstü üye antrenörlerimizden oluşan  TÜFAD 5. OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI yapılacak. Bu turnuvada bir döneme imza atmış ve antrenörlük hayatına atılmış bir çok ünlü futbolcuları tekrar sahalarda görme fırsatı olacak. Bu etkinliğimizde isteyen üyelerimiz aileleri ile birlikte tatil yapma fırsatınıda yakalamış olacak.

İkinci olarak 7-9 Nisan tarihleri arasında 12 yaş grubu futbolculardan Genç Milli takımlarımıza ve profesyonel kulüplerimizin alt yapılaraına futbolcu kazandırmak ve veri tabanı oluşturmak amacını taşıyan  TÜFAD 4. GELECEĞİN YILDIZLARI FUTBOL ŞENLİĞİ yapılacaktır. Bu şenliğe 44 TÜFAD Şube Karması katılacak olup yaklaşık 550 çocuğumuzu izleme fırsatımız olacaktır.

Bu etkinliğimiz bir çok profesyonel kulübümüzün Futbolcu İzleme ekipleri tarafından takip edilmekte olup bugüne kadar 92 çocuğumuz profesyonel lig takımlarımıza transfer olmuş,bazıları Genç Milli takımlarımıza kazandırılmıştır.

Etkinliklerimiz 9 Nisan'da yapılacak kapanış töreniyle sona erecektir.
Okunma Sayısı: 2448

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.