TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Futbol Şöleni Geleceğin Yıldızları İle Başladı 02-04-2016
Futbol Şöleni Geleceğin Yıldızları İle Başladı
Geri
İleri
İlk olarak geçtiğimiz yıl  Derneğimizin kuruluşunun 50. Yılı etkinlikleri içerisinde yer alan  Çocuk Futbolu ve  Grassroots projesi  kapsamında birincisini düzenlediğimiz ve yaklaşık 500 çocuğumuzun katıldığı  "TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" nden sonra bu defa ikincisi düzenlediğimiz  " TÜFAD 2. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği"  başladı.
Sueno hotel toplantı salonunda düzenlenen açılış töreninde ülkemizin doğusundan,batısından,kuzeyinden ve güneyinden çeşitli illerimizden  gelen çocuklarımız sevinçleriyle coşkularıyla renkli görüntüler oluşturdular. Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu'nun açılış konuşmasıyla başlayan törende Genel Başkanımız İsmail Dilber, katılımcı çocuklarımıza,şube başkanlarımıza ve antrenörlerimize bu coşkuyu yaşattıkları için çok teşekkür etti.
Daha sonra şenliğimize sponsor olan Gaziantep Büyük Şehir Belediyesine ve Manavgat Belediyesine teşekkür plaketleri takdim edildi.  
Açılışın son bölümünde Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Bülent FİL organizasyonunda takımlarımızın tanıtımı yapıldı. Takım kaptanları birer konuşma yaptıktan sonra aile fotoğrafı çekilerek açılış töreni sona erdi.  Şenlik, Cumartesi günü sabah bölümünde yapılan müsabakalarla başladı.  
Okunma Sayısı: 2444

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Anadolu Gençlik ve Spor Zirvesi Antalya da yapılıyor

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.