TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Futbol Şenliğimiz Afyon'daki Finallerle Sona Erdi 29-08-2016
Futbol Şenliğimiz Afyon
Geri
İleri
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün komutasındaki ordumuzun kurtuluş savaşını başlattığı topraklarda  Zafer haftası ve 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına TÜFAD olarak " Zafer Haftası Türkiye'nin Yıldızları Futbol Şenliği" vurgusuyla düzenlediğimiz etkinlikle anlamlı bir destek verdik "Çocuğun ve Topun Olduğu Her yerde TÜFAD Olacaktır" Sloganıyla başlattığımız 2004 doğumlu (U-12) çocuklarımızdan oluşan Futbol Şenliğimiz 44 ilimizden 550 çocuğumuzla "Mevlana Hoşgörüsüyle 15 Temmuz Demokrasi Günü Türkiyenin Yıldızları Futbol Şöleni" vurgusuyla 29 Temmuz'da   Konya'da başladı. Buradan seçilen sporcularımızdan oluşan ekiplerimiz 27-28-29 Ağustos Zafer Haftası kutlamaları kapsamında Afyonkarahisar Fınaliyle hepimizin gurur duyduğu anlamlı bir kutlamayla sona erdi
.Konya'da seçilen çocuklarımızından oluşan 3 takım ve Afyonkarahisar şubemizin oluşturduğu  1 takım şenliğimizin finalinde karşılaştılar. Başlama vuruşunu Genel Başkanımız İsmail Dilber ve Onursal Başkanımız Özkan Sümer'in yaptığı çok güzel ve anlamlı görüntülerin oluştuğu şenliğimiz gurur duyduğumuz bir şekilde sona erdi, Ayrıca süper lig kulüpleri dahil bir çok kulübün futbolcu izleme ekipleri tarafından çocuklarımız dikkatle izlendi.
Futbol Şenliğimizin başarıyla gerçekleşmesindeki değerli ve önemli katkıları nedeniyle Afyonkarahisar Valisi Sayın Aziz Yıldırım başta olmak üzere Belediye Başkanı Sayın Burhanettin Çoban,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri,ev sahibi TÜFAD Afyonkarahisar Şube Başkanımız Mustafa Keser ve Yönetim Kurulu,Şube Başkanlarımız ile tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.
TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 3311

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.