TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Futbol Heyecanı Yeniden Başlıyor 11-06-2020
Futbol Heyecanı Yeniden Başlıyor
Geri
İleri

Covit-19 salgını nedeniye TFF Yönetim Kurulunun aldığı karar gereğince 19 Mart 2020 tarihinde açıklanan Liglerin İleri Bir Tarihe Ertenlenmesi duyurusundan sonra , yine TFF tarafından 06 Mayıs 2020 tarihinde "Şimdilik" kaydıyla liglerin 12-13-14 Haziran'da başlatılması duyurulmuştu.

3 aylık zorunlu bir aradan sonra Süper Lig Cemil Usta Sezonu 27. Hafta heyecanı 12 Haziran Cuma günü Saat 21.00 de oynanacak Göztepe -Trabzonspor ve Fenerbahçe- Hes Kablo Kayserispor maçlarıyla yeniden başlayarak son 8 haftada yeniden yeni bir futbol heyecanına tanık olacağız.

Bu süreçte insan sağlığını ön planda tutarak, Sağlık Bakanlığının, Bilim Kurulunun ve TFF Sağlık kurulunun öneri ve talimatlarına harfiyen uyarak liglerimizi sağlıklı bir şekilde tamamlamak çok büyük önem taşımaktadır.

Liglerimizin yeniden başlayacağı bu  süreçte Teknik adamlarımıza,futbol paydaşlarımıza ve takımlarımıza başarılar dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi 
Okunma Sayısı: 455

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.