TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Fatih Terim Türk Futbolunun Asla Problemi Değildir 22-05-2015
Fatih Terim Türk Futbolunun Asla Problemi Değildir
Geri
İleri
Geçtiğimiz gün düzenlediği basın toplatısında Türkiye Futbol federasyonu Başkanlığına adaylığını açıklayan Sayın Erdal Alkış'ın Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i Türk Futbolunun problemlerinden biri olarak göstermesi  yakışıksız ve talihsiz bir açıklamadır.
Yıllardır Türk Futboluna büyük hizmetler  vermiş, kariyeri Ulusal ve Uluslararası başarılarla dolu İtalya Devlet Nişanı'na layık görülen bir Futbol adamına,bir Türk Futbolu elçisini problem olarak göstermek asla kabül edilemeyecek bir açıklamadır.
Kaldı ki Sayın Fatih Terim futbolumuzu bu  kaos ortamından çıkarmak için  cesaretle kolunu taşın altına sokmuş projelerini kamuoyu ile paylaşmıştır.
TFF  Başkanlığı seçimi  Demokratik bir yarıştır. Başkanlığa seçilen kişinin kendi kadrosunu oluşturması ve kendi projelerini uygulaması elbette en doğal hakkıdır. Sayın Alkış, ifade ettiği gibi başka bir teknik adamla da çalışabilir.Tüm teknik adamlarımız son derece değerlidir,ancak henüz bu hakkı elde etmeden , hele Fatih Terim gibi bir futbol adamını yıpratarak popülist davranışlarda bulunulmasına asla izin vermeyeceğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.
Genel Merkez Yönetim KuruluOkunma Sayısı: 2138

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.