TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Fatih Terim; Türk Antrenörü Süreci İyi Geçirmiş 05-01-2015
Fatih Terim; Türk Antrenörü Süreci İyi Geçirmiş
Geri
İleri
23. Uluslararası Antrenör Gelişim Seminerinde "Çağdaş Futbolda Takım Yönetimi" konu başlıklı bir sunum yapan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim "Şahsım adına geliştirdiğim felsefe şuydu. Ben yetenekli bir takımda oynadım, ancak hiç yenilgilere mani olamadım. Kendi kendime sebep aradım, 10 kişi ile defans oynadığımızda da mani olamadım. O zaman hücum ile mağlup olalım dedim olacaksak. Özellikle kulübe geçtiğimde, her yerde bir felsefekoyduk ama, geliştirerek devam ettik. Ben kulübe geldiğim zaman, 14-15 takımın başında yerli yoktu. Şu gün bakıyoruz, 18'in 14-15-16'sı Türk. Demek ki bu süreci Türk antrenörlüğü iyi geçirmiş. Her başı sıkıştığında yabancı antrenör tercih etmek isteyenler, bize güvenir olmuş. Bu şansı da veriyorlar. Ancak kendimizi geliştirmekten geri durmamalıyız. Ancak kendimizi geliştirmeliyiz, futbol daha hızlı değişmeye başladı." dedi. Fatih Terim semineri 2. gününde "Futbolumuz ve Geleceği" konulu bir sunun daha yapacak.Okunma Sayısı: 2177

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.