TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Fair Play Kutlaması 26-12-2014
Fair Play Kutlaması
Geri
İleri
Ziraat Türkiye Kupası'nın F grubunda oynanan Beşiktaş - Adana Demirspor  karşılaşmasında hakem Suat Arslanboğa’nın Adana Demirsporlu Hakan Söyler'e kırmızı kart göstermesinin ardından Beşiktaş’lı  oyuncularından başta Veli Kavlak olmak üzere Oğuzhan Özyakup, Ersan Gülüm,Olcay Şahan’ın müsabakayı 1-0 mağlup götürmelerine rağmen hakemin gerçek olan kararı vermesi konusu yanında rakip takım arkadaşlarını sahada tutma arzuları takdire şayandır.
Beşiktaş’ımızın efsane başkanlarından Süleyman Seba adı verilen bir sezonda Beşiktaş’ın maçında ve Beşiktaş’lı futbolcular tarafından bu güzelliğin yansıtılmış olması bu sezonun önemi ve anlamına yapılan bir  katkı olarak görüyoruz.
Liglerimizde yaşanan onca gerginlikler, küçük hesaplar içinde hakemleri yanıltmaya çalışanlar, haksızlıkların peşinde koşanlar, rakiplerinin emeğini yok sayanlar yanında ; emeğe saygılı olanlar, mücadelenin sportmenlik içinde verilmesi gerektiğine inananlar, futbol oyununun güzelleşmesi adına çalışanların da var olduğunun görünmesi açısından  yaşanan bu olayı çok önemsiyoruz.
Bu tür davranışların Türk futbolunun daha da  güzelleşmesine katkı sağlayacağına olan inancımızla, Fair  Play ruhunun güzelliklerini bizlere yaşatan bu futbolcularımızı kutluyor bu ve buna benzer olayların artarak devam  etmesi adına Futbol Ailesini oluşturan her kesimin gereken hassasiyeti göstereceği inancını taşıyoruz. Okunma Sayısı: 1956

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.