TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Eski Futbolculara Huzurevi 20-12-2014
Eski Futbolculara Huzurevi
Geri
İleri
Eski Türkiye Futbol Federasyonu başkanlarından Haluk Ulusoy'un başkan olduğu dönemde üzerinde durduğu eski futbolculara Huzur evi Projesi, TFF Başkanı Yıldırım Demirören yönetiminde hayata geçiriliyor. Haluk Ulusoy döneminde gündeme gelen ancak, yönetimindeki bazı avukatların 'vakıf kuramayız' diyerek karşı çıkmasıyla proje gerçekleşmemişti. Türkiye Futbol Federasyonu, daha önce hayata geçirilemeyen eski futbolculara Huzur evi Projesini, başkan Demirören ve yönetimi nihayet hayata geçiriyor. Türkiye Futbol Federasyonu, İcra Kurulunun 18.12.2014 tarih, 46 sayılı toplantısında eski futbolcular için huzur evi kararı alındı ve proje için ilk adım atıldı. Alınan kararda aşağıdaki ifadelere yer verildi.
"Milli Eğitim Bakanlığı ile 31.08.2014 tarihinde imzalanan, Eğitimde İşbirliği Protokolü 6.2.2 maddesi gereği yükümlülüğümüz olan Riva TFF Meral Celal Aras Spor Lisesi içerisinde yapılacak öğrenci pansiyonuna ilaveten Lise arazisi yanındaki arazide Eski Futbolcular Huzur Evi inşa edilmesi projesi çalışmalarına başlanmasına, bu iki proje için Gelişim Yaşam Tasarım ve Yapı Endüstrisi A.Ş firmasından konsept ve projelendirme hizmeti alınmasına, peşin olarak 30 bin TL ödenmesine, tüm yatırımın Bütçemiz Duran Varlıklar, Tesis Yatırımları faslından karşılanmasına, karar verilmiştir" denildi.Okunma Sayısı: 2275

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 1 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.