TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Erol Yurtbilir'e Plaket Verildi 16-04-2015
Erol Yurtbilir
Geri
İleri
TÜFAD,  önceki şube başkanlarımıza vefa ve kadirşinaslık örneği göstermeye devam ediyor. Genel Merkez Yönetim Kurulumuzun daha önce aldığı karar gereğince önceki şube başkanlarımıza teşekkür plaketi verilmesi uygulaması çerçevesinde Eskişehir Şubemizin Kurucu Başkanı Erol Yurtbilir'e  07-08 Nisan 2015 tarihinde Antalya Manavgat Sueno Hotelde yapılan 2015-2 TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısında plaketleri verildi.
Erol Yurtbilir'e ilk plaket TÜFAD Eskişehir Şubesi adına Şube Başkanı Engin Bayrı ve Genel Başkan Yardımcısı Hüdai Doğu tarafından verildi. Daha sonra TÜFAD Genel Merkez adına Genel Başkanımız İsmail Dilber tarafından teşekkür plaketi verildi. Tören sonrası duygulu bir konuşma yapan Erol Yurtbilir hocamız TÜFAD Eskişehir Şubesinin kurucu başkanı olarak gurur duyduğunu ve TÜFAD'ın bu güzel günlerini görmekten son derece mutlu olduğunu belirterek  Genel Başkanımız İsmail DİLBER başta olmak üzere tüm TÜFAD Camiasına teşekkür etti.
Okunma Sayısı: 2753

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.