TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Ergene Velimeşe Spor Van BŞ.Belediyespor ve Yeni Çorumspor AŞ. TFF 2. Lig'te 25-05-2019
Ergene Velimeşe Spor Van BŞ.Belediyespor ve Yeni Çorumspor AŞ. TFF 2. Lig
Geri
İleri

TFF 3. Lig play-off finalleri sonucunda rakiplerine üstünlük sağlayan Ergene Velimeşe Spor, Van Büyükşahir Belediyespor ve Yeni Çorumspor AŞ. TFF 2. Lig'e yükselen takımlar oldu
 23 Mayıs Perşembe günü saat 16.00 da  Kocaeli Stadı'nda oynanan karşılaşmada Ergene Velimeşespor rakibi Nevşehir Belediyespor'u 1-0 yenerek TFF 2. Lige yükseldi 
24 Mayıs Cuma günü saat 16.00 da Ankara Eryaman Stadında oynanan karşılaşmada rakibi Esenler Erokspor'u 2-1 mağlup eden Van Büyükşehir Belediyespor, TFF 2. Lig'e yükseldi. 
24 Mayıs  Cuma günü saat 20.45 te Adana 5 Ocak Fatih Terim Stadında oynanan karşılaimada  rakibi Serik Belediyespor'u  normal süresi ve uzatmaları 1-1 biten maçta penaltı atışları sonucu 5-3 mağlup eden Yeni Çorumspor, TFF 2. Lig'e yükseldi.

Ergene Velimeşespor Teknik Sorumlusu Rasim Destanoğlu,Kulüp Başkanı Adem Memiş, Van Büyükşehir Belediyespor Teknik Sorumlusu Hasan Erkin Şimşir, Kulüp Başkanı Servet Yenitürk,Yeni Çorumspor Aş. Teknik Sorumlusu Bahri Kaya,Kulüp Başkanı Fatih Özcan, teknik kadrolar, futbolcular, yönetim kurulları ve tüm emeği geçenleri tenbrik eder, TFF 2. Lig'te başarılar dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi,

 
Okunma Sayısı: 632

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.