TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Elazığ'da Amatör Futbol Masaya Yatırıldı 23-03-2015
Elazığ
Geri
İleri
Elazığ şubemiz, derneğimizin kuruluşunun  50. yılı etkinlikleri kapsamında Elazığ Amatör Futbolunun dünü, bugünü, sorunları ve geleceği ile ilgili panel gerçekleştirdi.
Moderatörlüğünü  Yrd. Doç. Dr. Eyyüp YILDIRIm'ın yaptığı etkinlikte panelist olarak Hakem-Eğitmen Atakan AKSU,
Kulüp Yöneticileri olarakta DSİ Spor Kulüp Bşk. Müfridat ŞARA,  Yol Spor Kulüp Bşk. Murat KUM. Antrenör Ender ÇINAR katıldılar. 
oldukça ilgi gören panelde Elazığ amatör futbolunun dünü,bugünü,sorunları ve geleceği masaya yatırıldı ve çözüm önerileri sunuldu.
Panele,İl Özel İdare Genel Sekreteri, Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, ve Şube Müdürleri, ASKF. Başkanı, Futbol İl Temsilcisi FFHG. Dernek Başkanı, İl Hakem Kurulu Başkanı ve Yöneticileri, Spor Bilimleri fakültesi Dekanı, Amatör Kulüplerin Başkanları ve Futbolcuları,
TÜFAD Üyesi Antrenörler ve yerel basın mensupları izledilerOkunma Sayısı: 2050

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.