TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Düzce'de Resim Yarışması Yapıldı 06-05-2015
Düzce
Geri
İleri
TÜFAD'ın 50. kuruluş yılı nedeni İle şubelerimiz tarafından çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediliyor. Bu kapsamda Düzce Şubemiz tarafından ilk ve ortaokullar arası resim yarışması düzenlenmiştir.  Dört okulun katıldığı yarışmada İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan kurul tarafından yapılan değerlendirme sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Düzce ASKF Binasında Yapılan Ödül Törenine Düzce Amatör spor kulüpleri fedrasyonu başkanı Erdoğan Bıyık ,Düzce Tüfad Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Yıldırım ve yarışmaya Katılan öğrencilerin öğretmenleri.ve aileleri katıldılar.Ödül Töreni öncesi Yarışmayı tertipleyen Düzce TÜFAD Başkanı Zepş Murat Şhabe ,Buraya katılan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Bizim için tüm öğrencilerimiz birincidir.  Konuşmaların Ardından ödül törenine geçildi. Ödül Töreni sunumunu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul sporları il temsilcisi Serkan Erdoğan Yaptı Serkan Erdoğan Bu Yarışmanın birincisi yok fakat bizler yaptığımız incelemeler sonunda mecburiyetten sıralama yapmak zorundayız dedi. Yarışmada ödüller şu şekilde dağıldı.1. Doğa Kolejinden Sude Altaş,2.Hürriyet Orta Okulundan Fatma Alharsel,3.Özel Fatif Orta Okulundan Elvan TosunOkunma Sayısı: 2627

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 1 Yorumu Göster

Benzer Haberler

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 

Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantımız 28-29 Ekim de Yapılıyor

 

Cumhuriyetimizin 91. Yılı Kutlu Olsun

 91. Yılı Kutlu OlsunUlusumuzun varoluş sebebi Cumhuriyetimizin 91. yılı kutlarken Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.