TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Düzce ve Ordu Şubelerimizin Tapu Teslım Töreni Yapıldı 06-10-2016
Düzce ve Ordu Şubelerimizin Tapu Teslım Töreni Yapıldı
Geri
İleri
Dernek faaliyetleriyle birlikte fiziki yapılanmaya da büyük önem veren TÜFAD ülke genelinde, şubelerimizin daha iyi koşullarda hizmet vermesi için Mülk edinmeye devem ediyor.
Bu amaç doğrultusunda Düzce ve Ordu şubelerimiz Genel Merkezimizin destekleriyle satın almış oldukları binalarda hizmet vermeye devam edecekler.
Düzce Şubemiz, İstanbul caddesi, İbrahimoğlu İş Merkezi 3.kat 152 nolu bağımsız bölümün sahibi oldu. Ordu Şubemiz, Altınordu İlçesi, Şarkiye Mahallesindeki binanın 3. kat 12 nolu bağımsız bölüm olan dairenin sahibi olarak 32 ve 33. mülk sahibi şubelerimiz olarak kayıtlara geçtiler.
Her iki şubemizin tapuları 3-4 Ekim 2016 tarihinde yapılan Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısında Düzce Şube Başkanımız Z.Murat Şhabe ve Ordu Şube Başkanımız Turgut Kır tarafından Genel Başkanımız İsmail Dilber'e törenle teslim edildi.
Düzce Şube Başkanımız  Murat Şhabe ,Ordu Şube Başkanımız Turgut Kır ve  yönetim kurullarını tebrik ederiz.
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 2249

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.