TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Düzce Şubemizin Açılışını Genel Başkanımız Yaptı 03-06-2017
Düzce Şubemizin Açılışını Genel Başkanımız Yaptı
Geri
İleri

TÜFAD Düzce Şubemizin satın almış olduğu binanın açılışını Genel Başkanımız İsmail Dilber yaptı.Genel Başkanımız Açılışta yaptığı konuşmada "TÜFAD Şubelerinin kendi mülklerine kavuşmada Genel Merkez olarak gerekli desteği vermekteyiz. Burada şunu ifade etmek istiyorum. Türkiyede çocuklarımızı,gençlerimizi futbol oynatacak sahaları yapmamız lazım. Malesef ülke genelinde bu sıkıntı hat safhada. İllerde Merkezi ve Yerel yönetimlerin bu eksikliği gidermesi lazım bu yolda çalışmalar yapılmalıdır.é dedi."

Genel Başkanımız ve beraberindeki heyet daha sonra Mayıs ayı başında Düzce Şubemizin düzenlediği Futbol ve Antrenör konulu okullar arası  'Sedat DEMİRAĞ' resim yarışmasına katılan tüm resimlerin paylaşıldığı ergiyi gezdi.

 .Genel Başkanımız İsmail Dilber burada yaptığı kısa konuşmada " Bu güzel resimleri yapan tüm çocuklarımızı kutluyorum. Yarışmanın ve serginin yapılmasında başta Düzce Şube Başkanımız Zepş Murat Şhabe olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederim " dedi.

Genel Başkanımız daha sonra Düzce Şubemizin düzenlediği İftar Yemeğine katıldı. Düzce şubemizin bu güzel etkinliklerinde Genel Başkanımızla birlikte Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Tezcan,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Kocaeli Şube Başkanımız Remzi Demirer,İstanbul Şube Başkanımız Halit Önsen, Sakarya Şube Başkanımız Tamer İlaçan ve Ankara Şubemiz üyesi Hasan Dindaroğlu'da katıldılar.

 

 
Okunma Sayısı: 2001

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.