TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Dilber; TÜFAD Ailesi İle Gurur Duyuyorum 01-10-2017
Dilber; TÜFAD Ailesi İle Gurur Duyuyorum
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber, Edirne Şubemizin düzenlediği 2016-2017 Sezonu Başarılı Antrenörler Ödül Töreni'ne katıldı.Genel Başkan Yardımcımız Nevzat Güzelırmak, Edirne protokolü ile İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Cem Çalışkan, İzmir Şube Başkanımız Dr. Şaban Acarbay, Kırklareli Şube Başkanımız Baki Koçer ile yönetim kurullarının katıldığı  törende bir konuşma yapan Genel Başkanımız İsmail Dilber ; TÜFAD ülke sathına yayılmış 56 şubesi ve 21000 üyesiyle büyük bir sivil toplum kuruluşu olmuştur. TÜFAD şubeleri geleneksel olarak bu gibi ödül törenleri düzenleyerek Antrenörlerimizi başarıya teşvik etmektedirler. Edirne şube Başkanımız Erdoğan Öztürk ve yönetim kurulunu  bu güzel etkinlik için kutluyor. ödül alan antrenörlerimizi tebrik ediyorum. TÜFAD ailesi ile gurur duyuyorum." dedi.

Genel başkanımız İsmail Dilber, Edirne de beraberinde Kırklareli Şube Başkanımız Baki Koçer, İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Cem Çalışkan,Uzunköprüspor Teknik Direktörü Mustafa Ülkü  ile Edirne'nin  güzide kulübü Yeni İmaretsporu ziyaret etti.. Misafirperverliği için Yeni İmaret Muhtarı Süleyman Amaç ve Yeni İmaretspor kulüp Başkanı  Muharrem Kesen'e teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 2167

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.