TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Dilber; Annelerin Emeği Boşa Gitmesin 16-05-2017
Dilber; Annelerin Emeği Boşa Gitmesin
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber TÜFAD Tekirdağ Şubemizin düzenlediği Aile Yemeğine katıldı. Tekirdağ Şube Başkanımız Abdullah Eroğlu ve Yönetim Kurulunca düzenlenen Aile yemeği oldukça coşkulu ve TÜFAD'a yakışır bir ortamda gerçekleşti. Gece boyunca Tekirdağ'lı antrenörler eşleriyle birlikte eğlenerek sezonun yorgunluğunu attılar.

Gecenin açılış konuşması için kürsüye davet edilen Genel Başkanımız İsmail Dilber yaptığı konuşmada " TÜFAD'ın çok geniş bir aile olduğunu ve Türkiye’de 56 şubeye ulaştığını söyledi.Tekirdağ’da futbol oynamak için yeteri kadar saha bulunmadığına dikkat çeken Dilber, şunları kaydetti; “Tekirdağ’da yeteri kadar saha üretemiyoruz. Çocuklarımızın oynayacağı alanların yeterli olması lazım. Çocuklarımın oynayacağı alanlar olmazsa, çocuklarımız yanlış yönlendirilir ve gelişmelerini sağlayamayız.  Şehrin ileri gelenleri ile hep beraber birleşip, spor alanlarını genişletmemiz gerekiyor. Yoksa annelerinin emeği boşuna gider. Çocukları yanlış yönlendiririz. Çocuklarımız iyi bir gelecek sağlayamayız. Eğitim ne kadar şart ise spor da o kadar şarttır. Bizim alanımız futbolsa bizde futbol alanında varsak çocuklarımızı eğitmemiz lazım. Çocuklarımızı iyi eğitemezsek, geleceğimizde kötüye gider. Tekirdağ’da az olan spor alanlarına hep beraber destek vererek çoğaltmamız lazım.” dedi.

Daha sonra Genel Başkanımıza Tekirdağ Şube Başkanımız Abdullah Eroğlu tarafından Plaket takdim edildi.

Aile yemeğine , Tekirdağ protokolünün yanısıra Edirne Şube Başkanımız Erdoğan Öztürk,Kırklareli Şube Başkanımız Baki Koçer,Çanakkale Şube Başkanımız Mustafa Meteertem, İstanbul Şube Genel Sekreteri Nejat Öntaş ve Yönetim kurulu üyesi Cem Çalışkan 'da konuk olarak katıldılar.

Bu güzel organizasyon için Tekirdağ Şube Başkanımız Abdullah Eroğlu ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1660

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.