TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Denizli Rize Manisa TFF-C Kursları Tamamlandı 08-10-2020
Denizli Rize Manisa TFF-C Kursları Tamamlandı
Geri
İleri

Mart ayında yapılması gereken,ancak Covit-19 salgını nedeniyle ertelenerek 27 Eylül- 08 Ekim tarihleri arasında yapılan Denizli, Rize ve Manisa TFF Grassrots-C lisans Antrenör kursları başarıyla tamamlandı.

TFF Resmi İnternet Sitesinden 2019 yılında başvurularını yapmış, puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu  Denizli  ve Rize'de 30'ar kursiyerin, Manisa'da ise 1 adayın Covıt-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle 29 kursiyerle tamamlanan kurslar pandemi kurallarına uygun olarak yapılmıştır.
TFF Eğitimcileri olarak Denizli'de Selman Coşkun,Murat Kaya, Rize'de Nedim Karadeniz, Serkan Albayrak, Manisa'da Serhat Sütlü ve Emrah Aykurt görev yapmışlardır.

Kurslara, gerek yöresel,gerekse ülke çapında büyük hizmetler vermiş değerli spor adamlarının isimleri verilmiş olması ayrı bir anlam kazandırmıştır. Bu bağlamda Denizli'de Mehmet İbanoğlu-Fahri Ergür'ün, Rize'de, Göztepe efsanesi Merhum Gürsel Aksel'in , Manisa'da da Metin Taşkın'ın adı verilmiştir.

Kurs bitiminde yapılan  sınavlar sonucunda kursu başarıyla bitiren adaylar Amatör futbol faaliyetlerinin her yaş grubunda teknik adam, en üst kadınlar ligi dışındaki kadın liglerinde teknik sorumlu ve tüm kadın liglerinde antrenör olarak görev yapabileceklerdir.
TFF Eğitimcilerimize ve Şube Başkanlarımıza teşekkür eder, kursiyerleri tebrik ederiz.

TÜFAD GENEL MERKEZİ
Okunma Sayısı: 699

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.