TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Cumhuriyete ve Demokrasiye Yakışan Kapanış Töreni 01-08-2016
Cumhuriyete ve Demokrasiye Yakışan Kapanış Töreni
Geri
İleri
44 ilimizden  500'ü aşkın çocuğumuzla birlikte Genel Merkez Yönetim Kurulu ,Şube Başkanlarımız ve Antrenörlerden oluşan yaklaşık 750  kişilik ekibimiz ile etkinlik ortağımız Selçuk Üniversitesi yetkililerininde  katıldığı, " Mevlana Hoşgörüsüyle 15 Temmuz Demokrasi günü Türkiye'nin Yıldızları Futbol Şöleni"miz 31 Ağustos Pazar günü Selçuk üniversitesi Kampüs stadında yapılan "Ölürüm Türkiyem" şarkısı eşliğinde coşku dolu,barış,kardeşlik ve Fair play mesajlarının verildiği törenle sona erdi.
Konya Şube Başkanımız İsmet Karababa'nın Tören açılış konuşmasından sonra ,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Denizli Şube Başkanımız Bülent Fil tarafından Madalya ve Sertifika törenine geçildi. Öncelikle Karabuk ilimiz sporcusu Ahmet Eren Genç tarafından söylenen fair play andı tum sporcular tarafından çoşkulu ve yüksek bir sesle hep bir ağızdan tekrar edildi. Daha sonra katılan tüm takımlarımıza, antrenörlerine,kafile Başkanları ve Şube Başkanlarına Genel Başkanımız İsmail Dilber, Genel Başkan yardımcılarımız,Genel Sekreterimiz ve diğer protokal üyeleri tarafından Madalya ve sertifikaları takdim edildi.
Ülkemizin zor günler yaşadığı bu dönemde TÜFAD ve Selçuk Üniversitesi olarak gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı etkinliğimizle Cumhuriyete ve Demokrasiye bağlılığımızı bir kez daha haykırmış olduk.
Etkinliğimize katkı veren tüm kişi ve kuruluşlara çok teşekkür ederiz.
TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 3502

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.