TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Çetiner Erdoğan'ı Kaybettik 16-10-2017
Çetiner Erdoğan
Geri
İleri

Önceki Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizden Bolu Şubemizin Kurucu Başkanı (1998-2012), Boluspor Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu olarak görev yapmakta olan Mili Futbolcularımızdan Çetiner Erdoğan tedavi görmekte olduğu hastanede tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayata veda etti.

Çetiner Hocanın cenazesi 17 Ekim Salı günü saat 14.00 de Boluspor Alt yapı tesislerinde yapılacak törene müteakip Kalıcı Konutlar Camiinde ikindi namazından sonra Bolu Şehitler Mezarlığında toprağa verilecektir.

TÜFAD'a büyük hizmetleri olan hocamıza Allah'tan rahmet, ailesine yakınlarına ve tÜFAD Camiasına başsağlığı dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi

Çetiner Erdoğan ;

21.11 1949 yılında Kars'ta doğdu. Öğrenimi için geldiği  Bolu yatılı Öğretmen Okulunda okul maçları oynarken Boluspor yöneticilerinin dikkatini çeker ve Boluspor Macerası başlar. Boluspor'da oynadığı başarılı futbolla üç büyüklerin transfer tekliflerine rağmen Bolu'da kalmayı tercih eder, Bolusporda A Milli takım'a kadar yükselen Çetiner Hoca 14 yıl süren Boluspor'daki futbolculuk yaşantısından sonra Teknik adam olarak hizmete devam ederken  1998 yılında TÜFAD Bolu Şubesini kurdu. Bolu Şube Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi olarak uzun yıllar başarıyla hizmet etti. 

2017-2018 sezonunda Boluspor'da Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu olarak sözleşme imzalayan Çetiner Hoca,amansız hastalığın pençesinden kurtulamıyarak hayata veda etti. Çetiner Hoca evli ve iki kız babası idi.  
Okunma Sayısı: 2797

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.