TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Çetiner Erdoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı 17-10-2017
Çetiner Erdoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Geri
İleri

Dün tedavi görmekte olduğu hastanede tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayata veda eden önceki Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizden Bolu Şubemizin Kurucu Başkanı (1998-2012), Boluspor Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu Milli Futbolcu Çetiner Erdoğan spor camiası ,sevenleri ve öğrencilerinin de bulunduğu kalabalık bir topluluk tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

Genel Başkanımız İsmail Dilber, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Zonguldak Şube Başkanımız Ahmet Birdal, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Osman Tezcan ,Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Kocaeli Şube Başkanımız Remzi Demirer ,Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Adana Şube Başkanımız Mehmet Sümer,Sakarya Şube Başkanımız Tamer İlaçan,Düzce Şube Başkanımız Murat Şhabe,Bolu Şube Başkanımız İrfan Ulusan,Ankara Şubemiz Üyeleri Müjdat Yalman ve Hasan Dindaroğlu'nun hazır bulunduğu cenaze töreninde saat 14.00 Boluspor Alt Yapı tesislerinde yapılan törende Genel Başkanımız İsmail Dilber,Çetiner Erdoğan'ın TÜFAD'a ve Türk Futboluna yaptığı hizmetlerden övgüyle söz ederek,çok değerli bir futbol adamını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını ifade etti.

Çetiner Hocanın cenazesi daha sonra kalıcı Konutlar Camiinde ikindi namazından sonra Şehitler Mezarlığında toprağa verildi.

Türkiye Futbol Federasyonu internet sitesinden yapılan açıklama da Merhum Çetiner Erdoğan anısına, 20-23 Ekim 2017 tarihlerinde oynanacak tüm profesyonel maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacağı belirtildi

Merhum Çetin Hocaya Allahtan rahmet diliyoruz.Işıklar içinde uyusun.

TÜFAD Genel Merkezi

 
Okunma Sayısı: 1774

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.