TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Çetiner Erdoğan Antrenör Evi Açıldı 18-05-2018
Çetiner Erdoğan Antrenör Evi Açıldı
Geri
İleri

TÜFAD Bolu Şubemizin Kurucu ve seçilmiş ilk Şube Başkanı, önceki Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimizden ,A Milli Takımımızın futbolcularından geçen yıl kaybettiğimiz Çetiner Erdoğan anısına yapılan TÜFAD Bolu Şubemizin "Çetiner Erdoğan Antrenör Evi" hizmete açıldı.

Açılış törenine Genel Başkanımız İsmail Dilber, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Boluspor kulübü başkanı Necip Çarıkcı, , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem, ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin, TÜFAD Bolu Şube Başkanı İrfan Ulusan, Kocaeli Şube Başkanımız,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Remzi Demirer, Düzce Şube Başkanımız Z.Murat Şhabe, şube yönetim kurulu üyeleri, antrenörler, spor adamları ve rahmetli Çetiner Erdoğan'ın ailesi katıldı. 

Genel Başkanımız İsmail Dilber, açılışta yaptığı konuşmada " Çetiner Erdoğan bu saygıyı fazlasıyla haketti. Bugün burada olmak başka bir duygu. Hem arkadaşım,hem şube başkanı,hem genel merkez yönetim kurulu üyem olarak anıyorum ve takdir ediyorum.İnşallah burada Çetiner gibi iyi oyuncular ve iyi insanlar yetiştiririz" ifadelerini kullandı.

Rahmetli Çetiner hocamızı bir kez daha saygıyla anıyoruz. Bolu Şube Başkanımız İrfan Ulusan,Yönetim Kurulunu ve tüm emeği geçenleri kutlar "Çetiner Erdoğan Antrenör Evi" nin hayırlı olmasını dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1395

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.