TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Bursa'da TÜFAD Rüzgarı Esti 18-05-2015
Bursa
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50. Yılı etkinlikleri kapsamında Bursa şubemiz tarafından bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. 17 Mayıs Pazar günü saat 13.30 da Bursa Şubemizin 35.yılı anısına düzenlenen 35.Yıl Fotoğraf Sergisinin açılışıyla başlayan etkinlikler saat 15.00 de Bursaspor-Gaziantepspor Süper lig müsabakasının izlenmesiyle devam etti.   Etkinlğin akşam bölümünde Moderatörlüğünü İsmail Kemankaş'ın yaptığı 50.Yıl "BAŞ KAPTANDAN TEKNİK DİREKTÖRE" Paneli yapıldı. Genel Başkanımız İsmail Dilber, Genel Başkan Yardımcımız Nevzat Güzelırmak ve Teknik Direktör İsmail Ertekin'in konuşmacı olarak katıldıkları panel Bursa'lı sporseverler tarafından büyük ilgi gördü.  Daha sonra ödül töreni ile devam eden etkinlik 50. Yıl Gala Yemeği ile son buldu.     Etkinlliklere TÜFAD adına Genel Başkanımız İsmail Dilber'in yanı sıra Nevzat GÜZELIRMAK Bursaspor ve Milli Takım eski Teknik Direktörü, Tınaz TIRPAN Milli Takım eski Teknik Direktörü,Hüdai DOĞU Genel Merkez Başkan Yardımcısı  - TFF Temsilciler Kurulu Üyesi,Ahmet BİRDAL Genel Merkez Muhasip Üye - Zonguldak Şube Başkanı,Mustafa Mete ERTEM GM Denetleme Kurulu Başkanı - Çanakkale Şube Başkanı,Dr. Şaban ACARBAY İzmir Şube Başkanı,Tamer İLAÇAN Sakarya Şube Başkanı,Mütahir ÖZLİMAN Yalova Şube Başkanı,Murat ŞHABE Düzce Şube Başkanı,Doç. Dr. Mehmet ACET Kütahya Şube Başkanı / Dumlupınar Ü. BESYO Müdürü ,Dr. İsmail BAYRAKTAR İzmir Şube YK Üyesi ve Seddat OZAN İzmir Şube YK Üyesi katıldılar.   Etkinliklere ayrıca Bursa Protokolü, kuruluşundan bu yana görev yapan TÜFAD Bursa Şube Başkanları,Bursaspor yönetim kurulu teknik kadro ve bazı futbolcular,taban birliklerinin başkan ve yöneticileri, antrenörler,taraftar dernekleri,basın temsilcileri ve konuklar katıldılar.Okunma Sayısı: 2348

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.