TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Bursa TÜFAD Konağında İki Önemli Açılış 23-01-2017
Bursa TÜFAD Konağında İki Önemli Açılış
Geri
İleri
İsmail DİLBER Antrenör Anı Evi ve "Sedat ÖZDEN Antrenör Sosyal Gelişim Merkezi" Hizmete Açıldı. Bursa Şubemizin satın alarak restore ettiği 3 katlı tarihi Konakta düzenlemesi yapılan Genel Başkanımız İsmail Dilber'in adının verildiği" İsmail Dilber Antrenör Anı Evi" ve Türk Futbolunun efsane isimlerinden Bursaspor'un ve A Milli takımımızın unutulmaz kaptanlarından Sedat Özden'in (sedat III) adının verildiği "Sedat Özden Antrenör Sosyal Gelişim Merkezi"  Genel Başkanımız İsmail Dilber tarafından hizmete açıldı. 
 Açılış törenine Genel Başkanımız  İsmail DİLBER'le birlikte Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz  Osman TEZCAN, Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram AKGÜN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın İlan Kurumu Bursa Şube Müdürü Osman BAŞEĞMEZ, Bursa ASKF Başkanı Osman KILIÇ, ASKK Yönetim Kurulu Üyesi Cemal VARDAR, TÜFAD Bursa Şubesi eski başkanları ve Antrenörler katıldı.
Törende konuşan Genel Başkanımız  İsmail DİLBER; TÜFAD’ın Türkiye’de ki en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olduğunu, ülke çapında verilen hizmetler ve yapılan faaliyetlerinde örnek olduğunu söyledi. Ayrıca, “Çocuğun ve Topun olduğu her yerde TÜFAD olacaktır” düsturuyla hareket eden antrenörlerin yer aldığı ve dönemin önemli anılarına tanıklık eden fotoğrafların her birinin farklı hikayeleri barındırdığını ifade ederek, Antrenör Anı Evinin oluşturulmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
"Sedat ÖZDEN Antrenör Sosyal Gelişim Merkezi" ne adı verilen efsane kaptan Sedat ÖZDEN'de  açılışta yaptığı konuşmada, TÜFAD Bursa Şubesinin en önemli faaliyetlerinden olan Antrenör Sosyal Gelişim Merkezinin üyelerin önemli ihtiyaçlarına cevap vereceğine inanıyoruz. Merkez bünyesinde yer alan Kütüphane, eğitim ve toplantı salonlarında Antrenör arkadaşlarımızın Eğitsel faaliyetler, Bilgisayar eğitimleri, İnternet hizmetleri ve çeşitli kurslar dahil birçok disipline yönelik ihtiyaçları karşılayacaktır. Tüm bu faaliyetlerin aynı çatı altında toplanması oldukça önemli, TÜFAD ve spor camiasına hayırlı olsun şeklinde konuştu.
Bu güzel tesisleri Bursa'ya kazandıran ve antrenörlerimizin hizmetine sunan Bursa Şube Başkanımız Sedat Özbağ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Bursa Şube Başkan Yardımcımız Selami Tavukçuoğlu Yönetim Kurulu Üyeleri, ve  tüm emeği geçenleri kutlarız.
TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1681

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.