TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Bursa' da 3. Metin Begüm Dönemi 04-07-2021
Bursa
Geri
İleri

TÜFAD Bursa Şubemizin 03 Temmuz 2021 Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulunda ,daha önce 2006-2009, ve 2009-2012 yıllarında aralıksız 2 dönem  Bursa Şube Başkanımız olarak görev yapan Metin BEGÜN tekrar talip olduğu bu göreve 3, kez seçilme başarısını gösterdi.
Önceki Şube Başkanımız Sait Ulvi Özdemir'in aday olmadığı genel kurulda iki liste olarak girilen seçimler sonucunda Metin BEGÜM ve ekibi göreve getirildi. 

Genel Merkez Temsilcileri olarak Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Kocaeli Şube Başkanımız ile Eskişehir Şube Başkanımız Ahmet Bingöl'ün hazır bulunduğu genel kurul, TÜFAD'a yakışır olgun bir ortamda gerçekleşti.

Halen Türkiye Futbol Antrenörleri Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (TÜFAV) başkanı olarak da görev yapmakta olan Metin BEGÜM başkanımızı ve ekibini tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz. 
Önceki Başkanımız Sait Ulvi Özdemir ve ekibini, yaptıkları hizmetler için teşekkür eder, sağlıklıklı ,huzurlu güzel bir yaşam dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi

YÖNETİM KURULU (ASİL)

1. METİN BEGÜM

2. TURAN ŞEN

3. ÜMİT ŞENGÜL

4. SERKAN BULUT

5. KÖKSAL DEMİRAL

6, İSMAİL VURGUN

7. AHMET MENOĞLU

8. YUNUS EMRE ÜLKER

9. SERVET RENDA

10. CÜNEYT ÇETİN

11. MEHMET ŞENTÜRK

12. METİN YILDIRIM

13. EROL ÖZMEN

14. ALGUN ERDEM

15. NURİ İHSAN ERDOĞAN

DENETİM KURULU(ASİL)

DENETİM KURULU (ASİL)

1. SİNAN ORAL

2. ŞEVKET BURHAN

3. AZİZ  ÇÖMEZ
Okunma Sayısı: 289

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.