TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Burdur Şubemizden 50. Yıl Etkinliği 30-05-2015
Burdur Şubemizden 50. Yıl Etkinliği
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamında Burdur Şubemiz  tarafından düzenlenen ‘Antrenörlük Felsefesi’ konulu seminerde  fotoğraflarla geçmişe yolculuk yapıldı.
Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu Anfi bölümünde yapılan seminere Burdur Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu,  Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı üyesi Bayram Özçelik, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Sancar, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Başkanı İsmail Dilber, Burdur Şubesi Başkanı Özcan Yıldırım, Antalya, Isparta, Alanya, Afyon  TÜFAD Şube Başkanları ile antrenörler, sporcular ve öğrenciler katıldı. TÜFAD Burdur Şube Başkanı Özcan Yıldırım TÜFAD’ın kuruluşunun 50’inci yılı nedeniyle düzenledikleri seminer nedeniyle emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.
TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Tanyolaç’da yaptığı konuşmada TÜFAD’ın 50 yılının dolu dolu geçtiğini belirtti. Tanyolaç “50’inci yıl anıları ile yaşananları ile bie serüven olabilecek, bir almanak olabilecek özellikte geçti.” Dedi.
 Genel Başkanımız  İsmail Dilber’de Şubat ayında vefat eden TÜFAD Burdur Şube Başkanı Nurhan Çiftçibaşı’nın kendisini sürekli davet ettiğini bir türlü fırsat bulup gelemediğini belirtti. Dilber Burdur’da bir bayan futbol takımı kurulması gerektiğini belirtti. Dilber “Nurhan Çiftçibaşı teslim aldığı Burdur şubemizi bugüne kadar getirdi. Böyle değerli insanları anmak hepimizin görevi” dedi.
Burdur Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu’da Antalya’dan Burdur’a tayin olmasının üzerinden 6 ay geçtiğini belirterek Burdur’un spor tesisleri açısından Antalya’dan önde olduğunu kaydetti.
Daha sonra Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şahin ve Teknik Direktör Tarık Söyleyici tarafından ‘Antrenörlük Felsefesi’ konulu seminer verildi.
Seminer sonrasında 4 yıl önce vefat eden TÜFAD Burdur Şubesi kurucu başkanı  Bahattin Dündar, Şubat ayında vefat eden Nurhan Çiftçibaşı, Burdurspor ve Ispartaspor eski kaptanlarından rahmetli Ata Özsarı, rahmetli Burdurspor eski kalecilerinden Fevzi Kayacan , TÜFAD Başkanı İbrahim Çiftçi ve eski Antrenörlerden Ali İncekırık’a plâket verildi.
Seminer sonrasında 1950’li yıllardan bu yana Burdur’daki futbolun gelişimini gösteren ‘Futbolda Geçmişe Yolculuk’ isimli fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği fotoğraf sergisinde Gençlik dönemlerinde Burdurspor’da amatör olarak futbol oynayan  Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’te  sergideki fotoğrafları ilgiyle inceledi.
 Okunma Sayısı: 2355

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.