TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Bolu'da Anneler Çocuklarıyla Maç Yaptı 12-05-2015
Bolu
Geri
İleri
Bolu'da Anneler günü etkinliğinde ,Anneler çocuklarına karşı futbol maçı yaptı.....      TÜFAD'ın 50 nci kuruluş yıl dönümü nedeni ile tüm illerde çeşitli etkinlikler düzenlendi. Bunlardan biri olan annem ile futbol oynuyorum etkinliği de Bolu TÜFAD yönetimi olarak düzenlendi.
10 Mayıs sabahı saat 10:00 da anneleri ile Karaçayır Spor kompleksine gelen minik futbolcular önce annelerine karşı bir takım olarak maç yaptılar ve maç 1-1 berabere bitti.
Konu hakkında bir açıklama yapan TUFAD BOLU ŞUBE BAŞKANI İRFAN ULUSAN, “Şu anın minik sporcuları, geleceğin ise büyük futbolcuları annelerine birer çiçek vererek Annelerinin Gününü kutladılar. TÜFAD’ın hazırladığı ikramları ve dağıtılan T-Shirt’ları alarak karaçayırdan ayrıldılar. Bu etkinliğimize Bolu Milletvekilimiz Tanju ÖZCAN da gelerek TÜFAD yönetimini ve aileleri tebrik etti ve bundan sonra ki etkinliklerimizde başarılar dileyerek elinden geldiğince destek vereceğinin sözünü verdi” diye konuştu.
Okunma Sayısı: 1649

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.