TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Bolu Artvin Ağrı TFF-C Kursları Başarıyla Tamamlandı 26-04-2019
Bolu Artvin Ağrı TFF-C Kursları Başarıyla Tamamlandı
Geri
İleri

TFF Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu  Bolu-Artvin ve Ağrı merkezli Muş ve Iğdır adaylarının katıldığı  TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları başarıyla tamamlandı.
TFF-TÜFAD işbirliğinde düzenlenen  14-25 Nisan 2019  tarihleri arasında 12 gün süren ve 30' ar kursiyerin katıldığı kurslarda TÜFAD Şubemizin olmadığı Artvin ilimizde, bağlı bulunduğu Rize Şube Başkanımız ve Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanımız Bilal Karafazlıoğlu'nun sorumlululuğunda Artvin ASKF Başkanlığının destekleriyle, yine TÜFAD Şubesi olmayan Ağrı ilimizde de bağlı bulunduğu Erzurum Şube Başkanımız Abdüsselam Gökçan sorumluluğunda Ağrı ASKF Başkanlığının destekleriyle açıldı ve başarılı bir şekilde tamamlandı.

 TFF Eğitimcileri olarak Bolu'da Bolu futbolunun duayenlerinden Cahit Çokşirin'in adı verildiği kursta Ömer Kaner, Serhat Sütlü, Artvin'de Dr.Atilla Yüce, Murat Kaya,İbrahim Okutan, Ağrı'da Özer Yurteri ve Osman Öngen görev yaptılar.

Kurs bitiminde yapılan  sınavlar sonucunda kursu başarıyla bitiren adaylar Amatör futbol faaliyetlerinin her yaş grubunda teknik adam, en üst kadınlar ligi dışındaki kadın liglerinde teknik sorumlu ve tüm kadın liglerinde antrenör olarak görev yapabileceklerdir.
Kurslara destek veren ASKF Başkanlarımıza ve TFF Eğitimcilerimize teşekkür eder,kursları başarıyla bitiren adaylara antrenörlük yaşamlarında başarılar dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1089

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.