TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aydın'da 50.Yıl Balosu Muhteşemdi 12-04-2015
Aydın
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50. Yılı şubelerimizin etkinlikleriyle devam ediyor. Aydın Şubemizin 50. Yıl balosu ve ödül töreni Kuşadası Batıhan Hotelde yapıldı.
Aydınlı futbol antrenörleri, yeni antrenörlerin belgelerinin verildiği ve geçen sezon şampiyonluk yaşayan antrenörlerin ödüllendirildiği gecede bir araya geldi.
Geceye TÜFAD Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı olan Alaaddin Naganlu, Aydın ASKF Başkanı Mehmet Kıvanç, TFFHGD Aydın Şube Başkanı Adem Arslan, Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı Mücahit Tatar, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Bayram Kurşunel, Aydın Masterlar Derneği Başkanı Mehmet Çetin, İncirliova Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Karayiğit, Yıldızspor Kulüp Başkanı Kaya Özcan, TÜFAD Aydın Şubesi Yönetim Kurulu, Aydınlı futbol antrenörleri ve eşleri katıldı.
Gecenin açılış konuşmasını yapan TÜFAD Aydın Şubesi Başkanı Tevfik Ata Tekin, dernek binası müjdesi verdi. 3 dönem önce göreve geldiklerinde 500 TL ile aldıkları derneklerine bugün bir dernek binası kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tekin, "TÜFAD Aydın Şubesi'nin artık kendisine ait bir mülkü var. Efeler Kurtuluş Mahallesinde ASKF binasının hemen arka tarafında dernek binası yapmak için bir daire satın aldık. TÜFAD Aydın Şubesi olarak gerek eğitim ve seminer çalışmaları, gerekse yapılanma süreciyle ilgili olarak görevlerimizi yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Burada bir arada olmamızın temel amacı da, bir yıl boyunca antrenman ve müsabakalarla ihmal ettiğimiz eşlerimizi böyle gecede bir araya getirerek onlarla hoşça vakit geçirmekti" dedi.
TÜFAD Aydın Şubesi'ni kutlayan TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu da, "TÜFAD Aydın Şubesinin kendi binasını satın alması bizleri çok mutlu etti. 56 şubemiz var. Aydın Şubemiz kendi mülküne sahip olan 30'uncu şubemiz oldu" diye konuştu.
Gecede, geçtiğimiz günlerde açılan antrenörlük kursunda başarılı olan yeni antrenörlere belgeleri ASKF Başkanı Mehmet Kıvanç ve TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu tarafından verildi. Ardından geçen sezon çalıştırdıkları takımları şampiyon yapan antrenörler plaketle ödüllendirildi.
Daha sonra da Aydınlı antrenörler eşleriyle birlikte çalan müziklerle doyasıya eğlenirken, sezonun stresini attı.Okunma Sayısı: 2249

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.