TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aydın Şube Binamızın Açılışı Yapıldı 06-06-2015
Aydın Şube Binamızın Açılışı Yapıldı
Geri
İleri
Aydın Şubemizin  Efeler Kurtuluş Mahallesi'ndeki yeni dernek binası Genel Başkanımız  İsmail Dilber'in de katılımıyla açıldı.
Açılışa,Genel Başkanımız  İsmail Dilber,in yanı sıra TÜFAD Ailesinden Genel Başkan Yardımcımız Nevzat Güzelırmak,Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Fil, İzmir Şubesi Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve Yönetim kurulu üyeleri,Aydın Şubemiz Yönetim Kurulu ve üyeleri, Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, önceki Türkiye Futbol Federasyonu As Başkanı ve Eski Aydınspor Başkanlarından Mukan Perinçek, ASKF Başkanı Mehmet Kıvanç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Futbol İl Temsilcisi Hakan Açıkgöz,  TFFGHD Aydın Şubesi Başkanı Adem Arslan, Saha Komiserleri Derneği Aydın Şubesi Başkanı Bayram Kurşunel ve davetliler katıldı. 
Açılış konuşmasını yapan TÜFAD Aydın Şubesi Başkanı Tevfik Ata Tekin,  verdikleri sözü tuttukları için yönetim kurulu olarak onurlu ve gururlu olduklarını belirterek, “TÜFAD Aydın Şubesi, bu noktalara gelene kadar birçok aşama kaydetti. Fakat görüyoruz ki bugün tesisi el ele omuz omuza açıyoruz. Genel Merkezi’n de lokomotifliğinde biz de şubeler olarak bu noktalara geldik. TÜFAD olarak daha büyük hedeflere gideceğiz” diye konuştu.
Daha sonra söz alan İzmir Şube başkanı Dr. Şaban Acarbay “Söz konusu TÜFAD olunca bizi ayrı bir heyecan ve mutluluk sarıyor . TÜFAD şubesine yeni bir bina daha kazanmanın sevincini yaşıyoruz. Çoğunuz biliyorsunuz TÜFAD ailesi çok uzun, ince, zorlu yollardan bugünlere geldi. TÜFAD’ın yurt genelindeki şubelerinin başarılı işleriyle TÜFAD bugün altın çağını yaşıyor. TÜFAD 56 şubesiyle yurt dışında da açılan şubeleriyle büyük bir müessese. Nerede futbol varsa orada TÜFAD vardır. Çünkü TÜFAD, geleceğin antrenörlerini eğiten çok büyük bir müessesedir” dedi.
Açılış konuşmalarının ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini birlikte kesti. Açılışın ardından protokol üyeleri ve katılımcılar TÜFAD Aydın Şubesi binasını birlikte gezdi.
Aydın Şubemizin'de kendi mülküne kavuşmasıyla ,şube mülklerimiz 30 ulaşmış oldu.Okunma Sayısı: 3979

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Cumhuriyetimizin 91. Yılı Kutlu Olsun

 91. Yılı Kutlu OlsunUlusumuzun varoluş sebebi Cumhuriyetimizin 91. yılı kutlarken Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.