TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aybaba' ya TÜFAD'an Anlamlı Plaket 08-11-2019
Aybaba
Geri
İleri

Derneğimizin 06 Kasım 2019 tarihinde Antalya'da yapılan Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısında Genel Başkan Yardımcımız,Türk Futbolunun önemli Teknik Direktörlerinden Samet Aybaba 'ya anlamlı bir Teşekkür Plaketi takdim edildi.

Samet Hocanın Osmaniye ilimizde Babası Hasan Aybaba adına yaptırdığı 20 Derslikli 535 öğrenci kapasiteli Hasan Aybaba Anadolu Öğretmen Lisesi ve Annesi Ayşe Aybaba adına yaptırdığı 6 derslikli 300 öğrenci kapasiteli Ayşe Aybaba Ana okulu için geçtiğimiz aylarda Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk tarafından Samet hocamıza düzenlenen törenle teşekkür plaketi takdim edilmişti.

TÜFAD olarak da Samet Hocamıza Türk Futboluna ve Milli Eğitime yaptığı çok önemli ve değerli katkılar nedeniyle Genel Başkanımız İsmail DİLBER tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Plaket töreninde onursal Başkanımız Özkan Sümer, Genel Başkan Yardımcımız Hüdai Doğu ile Genel Başkan Baş Danışmanımız,İzmir Şube Başkanımız Dr. Şaban Acarbay'da hazır bulundu.

Samet Aybaba yaptığı konuşmada TÜFAD'a teşekkür ederek "Bundan sonra da Ülkemiz ve Çocuklarımız için daha iyi şeyler yapmayı planlıyorum." Dedi. 

Samet hocamıza bir kez daha teşekkür eder, yapacağı çalışmalarda TÜFAD olarak her zaman destekcisi olacağimızı bildiririz.

TÜFAD Genel Merkezi

 
Okunma Sayısı: 736

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.