TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneği Kuruldu 09-04-2015
Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneği Kuruldu
Geri
İleri
Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneği, Almanya'nın Köln kentinde kuruldu. Eski profesyonel futbol hakemi ve antrenör Abdulkadir Bakirdöven başkanlığında biraraya gelen Avrupa Türk Futbol Antrenörleri yapılan toplantı sonrası yönetim kurulunu oluşturarak resmen Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneğini Kurdu.
Başkan Abdülkadir Bakırdöven taraından yapılan açıklamada; Başta Almanya olmak üzere, Avrupa'nın diğer ülkelerinde de çok sayıda Türk kökenli antrenörün yer aldığını  Avrupa liglerinde mücadele eden takımlarda görev yapan antrenörlerin kurulan dernek çatısı altında biraraya gelerek, Türk futbolu ve Avrupa liglerinde oynayan Türk gençlerine yönelik çalışmalar yapacaklarını söyledi.Türkiye ve Avrupa arasında köprü görevi oluşturmayı hedeflediklerini belirten  Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Abdulkadir Bakırdöven, 'TÜFAD Genel Başkanımız sayın İsmail Dilber'in de desteklediği Avrupa'daki oluşumumuzda, Avrupa genelinde bulunan lisanslı Türk kökenli antrenörleri derneğimiz çatısı altında biraraya getirecegiz. Avrupa liglerine baktığımızda, binlerce gencimiz yaşadıkları ülkelerin futbol kulüplerinde forma giymektedirler. Başarılı futbolcularımızın yanı sıra Türk kökenli antrenörlerimizin de sayısı her geçen gün artmaktadır. Şu an tespit ettiğimiz bine yakın Türk kökenli antrenörümüz var. Kulüplerde görev yapan veya yapmayan lisansli antrenörlerimizi derneğimiz çatısı altında toplayarak Türk futbolu adına çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Ayrıca, Türkiye'de bulunan antrenörlerimizin de Avrupa'da kontakt kurabilecekleri bir derneği bu şekilde oluşmuş oldu' şeklinde konuştu.Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Abdulkadir Bakırdöven (Başkan), Emre Uzun (2. Başkan), Özgür Cam (Başkan Yardımcısı), Cenk Tomaz (Başkan Yardımcısı, Eğitimden sorumlu), Eray Doğançay (Genel Sekreter), Metin Vural, Mehmet Ali Topal (Yönetim Kurulu üyesi), Volkan Arıkan (Basın Sorumlusu)

Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneğinin hayırlı olmasını diler,TÜFAD işbirliğinde futbolumuz ve Türk Antrenörlüğü için başarılı çalışmalar dileriz.

Adres: Scheiben Str. 21A  50737 Köln
Telefon:  0049- 221-966 717 97
Web: www.tufad.euOkunma Sayısı: 4063

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.