TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Antrenörler İngilizce Kursunda Ter Döküyor 26-12-2014
Antrenörler İngilizce Kursunda Ter Döküyor
Geri
İleri
Pamukkale Halk Eğitim Merkezi ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şubemizin ortak organizasyonu ile Denizli'deki antrenörlere İngilizce kursu açıldı.Denizlispor İdari Merkezi'nde gerçekleşen eğitimlere Denizlispor, Denizli Büyükşehir Belediyespor ve Kızılcabölükspor Kulübü altyapı eğitmenleri ile Denizlispor kulüp personeli katıldı.
İngilizce eğitmeni Mukaddes Karataş'ın verdiği derslerde spor ağırlıklı bilgiler aktarılırken, Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sezai Arıtürk'ün de katıldığı ilk derslere ilgi yoğun oldu.Toplam 120 saat sürecek kursun Nisan ayına kadar süreceği, bu süreçte futbol antrenörlerinin İngilizce konuşma becerilerinin artırılmasının planlandığı belirtildi.
TÜFAD Denizli Şubesi Başkanı Bülent Fil, İngilizce kursunun yanı sıra diksiyon kursu gibi kursların da gündemlerinde olduğunu söyleyerek, "Antrenör arkadaşlarımızın İngilizce bilgisi pekişsin, konuşma yetenekleri artsın istiyoruz. İlerleyen süreçte yurt dışında görev almaları durumunda sıkıntı yaşamamaları adına bu kursların faydalarını göreceklerdir" dedi. Okunma Sayısı: 2196

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.