TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı 13-10-2014
Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Antrenör lisans kursları  başvuruları 26 Eylül Cuma günü saat 14:00 ile 20 Ekim Pazartesi saat 17:00 arasında TFF.ORG üzerinden yapılabilecek.
 
Tüm kursiyer adayları, sistem üzerinden puanlarını ve kaçınca sırada olduklarını görebilecekler.TFF, Mayıs 2015 sonuna kadar düzenlemesi kesinleşmiş tüm kurslara katılacak olan kursiyer adaylarını 31 Ekim 2014 e kadar, en yüksek puan alan adayın en yakın tarihli kursa alınması sistemiyle, kurslara yerleştirecek.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Merkezi (TÜFAD) Duyurusu;
Değerli Antrenörlerimiz;
Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı gereğince Kurs başvuru kabül kriterleri ve puanlama kriterleri tamamen değiştiğinden önceki sisteme göre başvuru  yapanların,başvuruları iptal edilmiş olup  kurslara katılmak isteyen tüm kişiler yeniden kurs başvurusu yapmak durumundadırlar.
Antrenör kurs başvuruları www.tff.org  sitesinin Futbol Gelişim Direktörlüğü (FGD) sayfası “Online kurs başvuruları” bölümünden yapılacağı gibi, TÜFAD sitesinin www.tufad.org.tr  ana sayfasındaki  “Antrenör Kurs Başvuru Formu” bölümünden de sisteme giriş yapılabilecektir.
Değeli Antrenörlerimiz;
2014-2015 sezonu kurs başvuru sistemi TFF tarafından açıklandığı üzere 26 Eylül 2014 Cuma günü saat 14.00 de açılacak olup, 20 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 17.00 da kapanacaktır.
 Antrenör  olmak isteyenlerin veya bir üst kursa gitmek isteyen antrenörlerimizin  kurs başvuralarını  belirtilen tarih aralığında yapmaları gerekmektedir.
Önemle duyurulur.
 
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 12702

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.