TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Antrenör Eğitimcilerinin Eğitimi Programı Riva'da başladı 22-09-2020
Antrenör Eğitimcilerinin Eğitimi Programı Riva
Geri
İleri

Türkiye Futbol Fedarasyonu Resmi İnternet Sitesinden yapılan paylaşım aşağıdadır.
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen  Antrenör Eğitimcilerinin Eğitimi Programı başladı. TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen organizasyonun açılış konuşmasını TFF İcra Kurulu Üyesi, Ümit Milli Takım ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop yaptı.

Programa katılan antrenör eğitimcilerine seslenen Altıntop, '' Sizler bizim için çok değerlisiniz. Futbolu ileriye taşımak için öncelikle inanmamız lazım. Kısa, orta ve uzun vadeli programlarımızı uygulamaya koyacağız. Futbol eğitimini sizlerle birlikte dizayn edeceğiz. Bilimin ışığı altında kendimizi geliştireceğiz. Futbol oynamak isteyen bütün çocukların umudu olmak zorundayız'' ifadelerini kullandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ise yenilenme dönemine girildiğinin altını çizdi. Antrenör eğitimcilerine çalışma arkadaşlarını tanıtan Çetin, eğitimdeki yeni yapılanma hakkında da bilgi verdi.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Yardımcısı Rüştü Reçber de çok kıymetli gördüğü antrenör eğitimcileriyle birlik, beraberlik içinde eğitim çalışmalarına hız vereceklerini kaydetti.

25 Eylül'e dek sürecek Antrenör Eğitimcilerinin Eğitimi Programı çerçevesinde öncellikle antrenör eğitimindeki mevcut durum masaya yatırılacak. Daha sonra ise yapılacak yenilikler ve standardizasyon çalışmaları ele alınacak. Başta TFF C Grassroots Kursu olmak üzere kurs içeriklerinde gerçekleştirilecek değişikliklerin de değerlendirileceği programda teorik dersler verilecek ve saha çalışmaları yapılacak.
Okunma Sayısı: 702

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.