TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Anneler ve Kızları Özgecan İçin Futbol Oynadı 08-03-2015
Anneler ve Kızları Özgecan İçin Futbol Oynadı
Geri
İleri
Denizli'de, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde, Mersin'de üniversite öğrencisi Ozgecan Aslan'ın anısına düzenlenen etkinlikte  anneler ve kızlarından oluşan takımlar futbol oynadı.
TUFAD Denizli Şubemizce düzenlenen "Annem Futbol Oynuyor" organizasyonunda, kadınlardan oluşan 6 takım, iki devre halinde 10'ar dakikalık gösteri maçı oynadı.
Gazeteciler de kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak çiçek verdi.
TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, 6 yıldır düzenledikleri organizasyonu bu yıl Özgecan Aslan anısına gerçekleştirdiklerini belirterek, "Ülkemizde maalesef son yıllarda kadına olan şiddetin artığını görüyoruz. Bunun önlenmesi için bu tür etkinlikleri daha çok yapmamız ve sürekliliğini sağlamamız lazım. Kadınları bizim baş tacımız, bizim annelerimiz" diye konuştu.
Futbol oynayan kadınlardan Güzide Kurum da kadına yönelik şiddetin son dönemlerde artığına dikkati çekerek, özellikle genç kızların bu konuda çok zarar gördüğünü dile getirdi.
Etkinliğe 6 yıldır organizasyona katılan Sevilay Saraç ise erkeklerden onları doğuranların annelerinin de bir kadın olduğunu unutmamasını istedi.Okunma Sayısı: 1939

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.