TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Ankara Şubemizin Yeni Başkanı Sezai YILDIRIM 28-04-2020
Ankara Şubemizin Yeni Başkanı Sezai YILDIRIM
Geri
İleri

TÜFAD Ankara Şubemizde, 12 Mart 2020 tarihinde tedavi gördüğü hastalığa yenik düşerek vefat eden Tahir Çopur'dan boşalan Şube Başkanlığı görevine Şube Yönetim Kurulu kararıyla Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olan  Sezai Yıldırım getirildi.
Sezai Başkanımızı tebrik eder, yeni görevinde üstün başarılar dileriz.
TÜFAD Genel Merkezi
Sezai YILDIRIM ;
07 Aralık 1960  Ankara doğumlu olan Sezai Yıldırım , 20 yıl süren Amatör ve Profesyonel  futbolculuk yaşantısından sonra, Teknik Adam olarak Türk futboluna hizmet etmeyi amaçladı. UEFA Pro Lisans sahibi olan Sezai Başkan  Ankaragücü Altyapı antrenörü olarak başladığı teknik adamlığa, daha sonra yine Ankaragücün'de Altyapı teknik sorumlusu  olarak devam etti. Sonrasında bir süre alt liglerde Teknik Direktörlük yaptıktan sonra son olarak geçtiğimiz sezon Gençlerbirliği'nde Alt yapı teknik sorumlusu olarak görev yaptı.
Sezai başkan akfif teknik adamlık görevlerinin yanısıra  TFF Antrenör eğitmeni (TUTOR) olarakta Antrenör kursları ve seminerlerinde eğitim vermektedir. 
TÜFAD Ankara Şubemizin çatısı altında uzun yıllardır Yönetim kurulunda görev yapmakta olan Sezai Yıldırım, son olarak Başkan yardımcılığı görevini yürütüyordu.

 
Okunma Sayısı: 661

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.