TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Akdeniz ve Ege Şube Başkanlarımız Fatih Terim İle Buluşuyor. 24-04-2015
Akdeniz ve Ege Şube Başkanlarımız Fatih Terim İle Buluşuyor.
Geri
İleri
Futbol Buluşmaları'nın 4.sü, 27 -28 Nisan tarihlerinde Antalya'da yapılacak. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in futbolun paydaşlarıyla bir araya geldiği organizasyonun Antalya Etabı Titanic Deluxe Belek'te gerçekleştirilecek.

Futbol Buluşmaları'nın ilk toplantısında 27 Nisan günü saat 16.30'da Fatih Terim;  profesyonel kulüplerin başkanları ve futbol şube sorumlularıyla bir araya gelecek.

Terim, 28 Nisan günü saat 10.00'da profesyonel kulüplerin teknik direktörleri,  gençlik geliştirme programı teknik sorumluları ve antrenörleri ile bir toplantı gerçekleştirecek.

Futbol Buluşmaları'nın Antalya etabının son toplantısında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim,  28 Nisan günü saat 15.30'da  ASKF ve TÜFAD başkanları, BESYO müdürleri, Gençlik ve Spor il müdürleri, Milli Eğitim il müdürleri, futbol il temsilcileri,  İl Hakem Kurulu başkanları ve belediyelerin spor teşkilatı sorumluları ile görüş alışverişinde bulunacak. Antalya'daki Futbol Buluşmaları organizasyonuna Antalya, Denizli, Muğla, Uşak, Afyon, Isparta ve Burdur'dan temsilciler katılacak.Okunma Sayısı: 2202

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.