TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Akdeniz ve Ege Şube Başkanlarımız Fatih Terim İle Buluştu 29-04-2015
Akdeniz ve Ege Şube Başkanlarımız Fatih Terim İle Buluştu
Geri
İleri
28 Nisan Salı  günü yapılan Futbol Buluşmaları'nın Antalya etabının son toplantısında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim,  ASKF ve TÜFAD başkanları, BESYO müdürleri, Gençlik ve Spor il müdürleri, Milli Eğitim il müdürleri, futbol il temsilcileri,  İl Hakem Kurulu başkanları ve belediyelerin spor teşkilatı sorumluları ile görüş alışverişinde bulundu. Antalya, Denizli, Muğla, Uşak, Afyon, Isparta ve Burdur'dan temsilcilerin katıldığı toplantının gündeminde üniversitelerle yapılacak işbirlikleri, futbolun tabanda yaygınlaştırılması, lig organizasyonları, okullarda futbolun yayılması, eğitim, amatör futbolun gelişimi konuları yer aldı. 
Toplantıda TÜFAD grubu olarak Genel Sekreterimiz ve Muğla Şube Başkanımız Alaaddin Naganlu, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Denizli Şube Başkanımız Bülent Fil,Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz,Uşak Şube Başkanımız Faruk Kurt,Afyonkarahisar Şube Başkanımız Mustafa Keser,Isparta Şube Başkanımız Durmuş Türkmen ve Burdur Şube Başkanımız Özcan Yıldırım Toplantıda hazır bulundular. Şube başkanlarımız futbolumuzla ilgili illerinde yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek çeşitli önerilerde bulundular. Son olarak Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu, antrenörlerle ilgili talimatlardaki aksaklıklar ve rakamlarla kulüp-takım-antrenör sayılarını, antrenör eksiği ve amatör kümelerdeki takım başına düşen maç sayılarını katılımcılarla paylaştı.
Organizasyonla ilgili bir değerlendirme yapan Türkiye Futbol Direktörümüz Fatih Terim, "Başkanlar, yöneticiler, teknik direktörler, altyapı sorumluları, altyapı hocaları, her ilin futbol paydaşları ile yoğun bir tempoda toplantılar yapıyoruz.. Herkesi dinliyoruz. Sorunları dinliyoruz. Düşünceleri alıyoruz, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Adana, İzmir, Edirne'den sonra dördüncü durağımız Antalya'ydı. Bundan sonra Erzurum'da toplantı yapacağız" dedi.

İki gün süren toplantıların  çok başarılı geçtiğini işaret eden Terim, "Gerek teknik anlamda gerek idari anlamda gerekse ekonomik futbol anlamında gayet güzel konular ortaya geldi. Biz de bunları yönetimimize ileteceğiz. Bunları deşifre edeceğiz ve yol haritamızı belirlemiş olacağız" diye konuştu.

Bu toplantılarda futbolun sıkıntılarını yerinde görme fırsatı yakaladıklarını belirten Terim, "Futbolun sıkıntılarına genel olarak hakim olsak da birçok arkadaşımızın sıkıntılarını birebir temas ederek, dokunarak dinlemek çok başka bir şey. Bu da bizim yol haritamızı çizdiği gibi bu haritada önceliğimizi neye vereceğimizi de gösterecek" dedi.Okunma Sayısı: 2234

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.