TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 34
Dün 1013
Bugün 1457
Toplam 1053886
IP 54.196.47.128
Afyonkarahisar 50. Yıl Sergisi Vali Hasan Yusuf Güner Tarafından Açıldı 12-01-2015
Afyonkarahisar 50. Yıl Sergisi Vali Hasan Yusuf Güner Tarafından Açıldı
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50. yıl etkinlikleri kapsamı içerisinde yer alan TÜFAD sergisi Afyonkarahisar şubemizde de açıldı. "Afyon'da Geçmişten Günümüze Futbol Sergisi" adı altında açılan sergiye Afyonkarahisar valisi Sayın  Hakan Yusuf Güner'de katılarak Afyon şubemizi onurlandırdı.
Taş Medrese’de gerçekleştirilen etkinliklere Valimiz Hakan Yusuf Güner, Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeki Kuş ve davetliler katıldı.
Sergi-Söyleşi etkinliğinin başlatılması sırasında Vali Hakan Yusuf Güner ve beraberindekilere sergiyi gezdiren ve açıklayıcı bilgiler veren Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkan Yardımcısı  Mehmet Dönerkaya; Vali Hakan Yusuf Güner, Milletvekilimiz Kemalettin Yılmaz, Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban ve diğer protokol üyelerinin etkinliğe katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, tüm katılımcılara ve sergide emeği geçenlere teşekkür etti.Okunma Sayısı: 1259

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantımız 28-29 Ekim de Yapılıyor

 

Antrenör Lisans Kursu Başvuruları Sona Erdi

 
TFF.ORG üzerinden 26 Eylül 2014 tarihinde başlayan antrenör lisans kursları başvuruları, 20 Ekim 2014 günü saat 17.00 itibarı ile sona erdi.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.