TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Afyonkarahisar 50. Yıl Sergisi Vali Hasan Yusuf Güner Tarafından Açıldı 12-01-2015
Afyonkarahisar 50. Yıl Sergisi Vali Hasan Yusuf Güner Tarafından Açıldı
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50. yıl etkinlikleri kapsamı içerisinde yer alan TÜFAD sergisi Afyonkarahisar şubemizde de açıldı. "Afyon'da Geçmişten Günümüze Futbol Sergisi" adı altında açılan sergiye Afyonkarahisar valisi Sayın  Hakan Yusuf Güner'de katılarak Afyon şubemizi onurlandırdı.
Taş Medrese’de gerçekleştirilen etkinliklere Valimiz Hakan Yusuf Güner, Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeki Kuş ve davetliler katıldı.
Sergi-Söyleşi etkinliğinin başlatılması sırasında Vali Hakan Yusuf Güner ve beraberindekilere sergiyi gezdiren ve açıklayıcı bilgiler veren Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkan Yardımcısı  Mehmet Dönerkaya; Vali Hakan Yusuf Güner, Milletvekilimiz Kemalettin Yılmaz, Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban ve diğer protokol üyelerinin etkinliğe katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, tüm katılımcılara ve sergide emeği geçenlere teşekkür etti.Okunma Sayısı: 2269

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.