TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
AEFCA Toplantısında Önemli Projeler Görüşüldü 05-03-2017
AEFCA Toplantısında Önemli Projeler Görüşüldü
Geri
İleri

Kısa adı AEFCA olan Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı Derneğimizin ev sahipliğinde 4 Mart Cumartesi günü Antalya Belek'de yapıldı

Genel Başkanımız İsmail Dilber'in Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olduğu 14 Üyeden oluşan  AEFCA yönetim kurulu, Denetçi ve Muhasip üyeler,evsahibi Dernek olarak Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu ve AEFCA İletişim sorumlumuz Murat Edis'le  birlikte 20  kişi olarak toplandı.
Toplantının açılış Konuşmasında AEFCA Başkanı Sn. Walter GAGG bu güzel organizasyon ve evsahipliği için Genel Başkanımız İsmail Dilber'e , Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu'ya ve organizasyon ekibine teşekkür etti.
Gündem konuları arasında yer alan AEFCA ve UEFA arasındaki mutabakat konuları görüşüldü. En önemli konular arasında yer alan Afrika,Asya, Güney Amerika'daki ve bazı lokal  Futbol Antrenörleri Derneklerini de süreç içerisinde AEFCA çatısı altında toplayarak Dünya Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliğine dönüştürülme projesi tartışmaya açıldı. Bu konuda çalışmaların devam etmesine karar verildi. 
Avrupa Ülkelerinde Tek Tip Antrenör sözleşmesi yapılması konusu, çeşitli detaylarıyla görüşülerek bu konuda Avrupa Birliğine(AB) üye olan ve olmayan Ülkeler arasındaki doğabilecek hukuki sorunlar konusunda kapsamlı bir araştırma yapılması görüşünde birleşildi.
Toplantının 2. bölümünde TÜFAD trafından 2018 yılı Ocak ayında düzenlenmesi planlanan Pro Lisan Antrenör Gelişim Semineri hakkında katılımcılara bilgi verildi ve Genel Başkanımız İsmail DİLBER tarafından AEFCA Yönetim kurulu üyeleri bu seminere davet edildi. Yine TÜFAD olarak 4 yıldır yapmakta olduğumuz  U-12 "TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği ve  "TÜFAD Olgunlar Futbol Turnuvası" nın sunumu Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu tarafından yapıldı ve katılımcılar tarafından büyük alkış aldı.
Toplantıda daha sonra her yıl yapılmakta olan AEFCA Sempozyumunun 38. sinin Sırbistan Futbol Antrenörleri Derneğinin evsahipliğinde başkent Belgrad'da 2017 Ekim ayı içerisinde yapılması kararlaştırıldı.
Son gündem maddesinde de bir sonraki AEFCA Yönetim Kurulu toplantısının  Almanya'nın Bochum Kentinde yapılması uygun görüldü.
Toplantı sonrasında tüm katılımcılar bu güzel organizasyon ve TÜFAD'ın evsahipliği için teşekkür ettiler.Okunma Sayısı: 1492

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.