TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
AEFCA Toplantısı Gala Yemeği Yapıldı 05-03-2017
AEFCA Toplantısı Gala Yemeği Yapıldı
Geri
İleri
3-5 Mart 2017 Tarihinde Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA) Yönetim Kurulu Toplantısına evsahipliği yapan derneğimiz 4 Mart Cumartesi günü yapılan toplantının ardından Gala Yemeği düzenledi.
Yemeğe , davetli konuklarımızdan  Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Antalya TFF Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ile birlikte Genel Başkanımız İsmail Dilber, Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu, AEFCA Başkanı Walter Gagg ve Yönetim Kurulu üyeleri,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Osman Yozgat, Halil Yapıcı,  Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz, Isparta Şube Başkanımız Durmuş Türkmen,Alanya Şube Başkanımız Yaşar İncepıçak,Burdur Şube Başkanımız Ozcan Yıldırım,AEFCA iletişim sorumlumuz Murat Edis ve organizasyon ekibimiz katıldı.Okunma Sayısı: 1729

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.