TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
AEFCA Sempozyumuna Dünyadan Büyük İlgi 13-11-2018
AEFCA Sempozyumuna Dünyadan Büyük İlgi
Geri
İleri
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin ev sahipliğinde,Türkiye Futbol Federasyonu’nu desteğiyle ve FIFEX in koordinesinde organizasyonu gerçekleşen 39. AEFCA (Alliance of European Football  Coaches’ Association – Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği) Sempozyumu,başarıyla tamamlandı. Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika, ile Afrika'dan temsilcilerin hazır bulunduğu sempozyumda 150 katılımcı,Antalya’daki Xanadu Resort Belek’deki organizasyonda bir araya geldi.

AEFCA tarafından verilen “2018 Avrupa’da Yılın En İyi Antrenörü Ödülü”nü alan Hırvatistan Milli Takım Teknik Direktörü Zlatko Dalic katılımcılarla, 2018 Dünya Kupası’nda kazandıkları ikincilik başarısını ve milli takımdaki deneyimlerini paylaştı. Hırvat teknik adam ayrıca, 11-13 Ocak 2019 tarihlerinde Antalya Granada Hotel Belek’te yapılacak olan 2. FIFEX – 2. Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı’na da katılmak istediğini sözlerine ekledi. AEFCA’nın 1980'de Viyana'da kurulduğunu aktaran AEFCA Başkanı Walter Gagg konuşmasında, "8 kurucu üye oldu. Şu anda 48 üye var. Bütün futbol antrenörlerini Avrupa'da bir araya getirmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu. Hamit Altıntop, Ergün Penbe, UEFA Teknik Eğitmeni Laszlo Szalai, TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas, Fransız teknik adam ve Red Bull takım direktörü Gerard Houllier, FIFA kokartlı İtalyan futbol hakemi Michael Fabbri, Antalyaspor Gençlik Geliştirme Futbol Direktörü Sedat Karabük, Hırvatistan Futbol Federasyonu Teknik İşlerden Sorumlu Direktörü Sreten Cuk, Rusya Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Andrey Leksakov, Borussia Mönchengladbach Baş Oyuncu Gözlemcisi Mario Vossen, Fransa Futbol Antrenörleri Derneği Başkan Yardımcısı Herve Gauthier, İngiltere Futbol Federasyonu Antrenör ve Oyuncu Gelişimi Bölümü Başkanı Matthew Crocker, Taktik Analist Marco Fumagalli ve Wyscout’dan Tarkan Batgün de, sempozyumda sunum gerçekleştiren diğer isimler oldu. Etkinlikte, TÜFAD Onursal Başkanı Özkan Sümer, AEFCA Başkan Yardımcısı-TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber ve TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu konuşmacılara hediyelerini ve plaketlerini verdi. Sempozyuma destek veren TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören, Antalya BB. Başkanı Sayın T.Menderes Türel, Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın  Av.Ümit Uysal, Serik Belediye Başkanı Sayın Prof.Dr. Ramazan Çalık, TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı,Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Antalyaspor Kulübü Başkanı Sayın Ali Şafak Öztürk, Belek XANADU otel yönetimi ve çalışanlarına, ayrıca tüm emeği geçenlere teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi sunarız. TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1198

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.