TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Acımız Büyük; Özkan Sümer Başkanımızı Kaybettik 22-12-2020
Acımız Büyük; Özkan Sümer Başkanımızı Kaybettik
Geri
İleri

Türk futbolunun duayen isimlerinden , Derneğimizin 1991-1997 yılları arasında Genel Başkanlığını yapan ve TÜFAD'ın kalkınma sürecinin kıvılcımını yakan isim olan Onursal Başkanımız , değerli hocamız Özkan Sümer'in Trabzon'da tedavi görmekte olduğu hastanede vefat ettğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.  

20 Kasım 1940 tarihinde doğan,Türk futbolunun her kademesinde değerli hizmetleri bulunan Özkan Sümer;Teknik Direktörlük döneminde Tarbzonspor'a 2 kez Süper Lig Şampiyonluğu, 1 Kez Türkiye Kupası Şampiyonluğu, 3 kez Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonluğu kazandırmıştır.

Özkan Sümer , 1980-1981 yılları arasında A Milli Takımımızın Teknik Direktörlüğünü yapmış, daha sonra Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekilliği ve Trabzonspor Kulüp Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Değerli hocamız 1997 yılından itibaren TÜFAD Onursal Başkanı olarak aramızda bulunurken, son olarak'ta önceki gün Trabzospor Kulübü tarafından yaptırılan ve açılışı yapılan Futbol Akademisine adı verilerek " Özkan Sümer Futbol Akademisi " olarak ismi ölümsüzleştirilmiştir.

Saygıdeğer Onursal Başkanımız,değerli hocamız Özkan Sümer'e Allah'tan rahmet; ailesi,yakınları,sevenleri ileTrabzonspor ve TÜFAD Camialarına başsağlığı dileriz. Mekanı Cennet Olsun.

TÜFAD Genel Merlezi

 

 
Okunma Sayısı: 546

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.