TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
A Milli Takımımız Macaristan'dan Puan Alamadı 19-11-2020
A Milli Takımımız Macaristan
Geri
İleri

A Millî Takımımız, UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup'taki son maçında Macaristan'dan puan çıkartamadı ve grubu son sırada tamamladı.

Budapeşte'deki Puşkaş Arena'da oynanan maçta A Milli takımımız ,Macaristan A Milli takımının  57. dakikada David Siger ve 90+5. dakikada Kevin Varga'nın attığı gollere engel olamayınca karşılaşmadan puansız ayrıldı.

 A Milli Takımımız bu sonuçla grubu,oynadığı 6 maçta topladığı 6 puanla sonuncu olarak tamamladı.Macaristan A Milli Takımıda 6 maçta topladığı 11 puanla grubu lider olarak tamamladı. Gruptaki diğer maçta ise Sırbistan kendi sahasında oynadığı maçta Rusya'yı 5-0 mağlup etti. 

UEFA Uluslar ligi statüsüne göre, bu sonuçlarla grup lideri Macaristan A ligine yükselirken 2. sıradaki 8 puanlı Rusya ile 3. sıradaki 6 puanlı Sırbitan B ligindeki yerlerini korudular. Son sıradaki 6 puanlı takımımız ise ikili averajda Sırbistan'ın altında yer alınca grup sonuncusu olarak C ligine düşmüş oldu.

Bundan sonraki süreçte, hem ülkemiz hem de Milli takımımız için Pandemi nedeniyle 2021 yılı Haziran ayına ertelenen  2020 Avrupa Futbol Şampiyonası büyük önem taşımaktadır. 

Takımımıza 2020 Avrupa Futbol Şampiyonasında başarılar dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi

UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup O G B M A Y P
1.MACARİSTAN 6 3 2 1 7 4 11
2.RUSYA 6 2 2 2 9 12 8
3.SIRBİSTAN 6 1 3 2 9 7 6
4.TÜRKİYE 6 1 3 2 6 8 6Okunma Sayısı: 260

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.